Clicky

Iki nemokamo pristatymo liko: 50

Apie mus


Sveiki apsilankę elektroninėje parduotuvėje www.indenas.lt !


Nors mūsų parduotuvės pavadinimas labai „indėniškas“, tačiau joje tikrai rasite prekių, skirtų ne tik indėnams :) Kodėl toks pavadinimas? Nes indėnai saviti, įdomūs, paslaptingi, visuomet pasipuošę... Tikimės, kad ir Jūs šioje parduotuvėje rasite dalykų, kuriais galėsite pasipuošti, išsiskirti iš minios, panaudoti linksmoje šventėje.


Prekių asortimentas laikas nuo laiko keičiasi. Šiuo metu čia galite rasti: mergvakarių atributikos ir papuošimų, dovanų, aprangos detalių teminiams gimtadieniams, šventėms, dekoracijų-papuošimų vestuvėms ir kt.


Kas mums svarbiausia?

  • Lankstumas – siūlome rinktis Jums patogų prekės gavimo būdą: atsiimti patiems (Vilniuje), gauti paštu/paštomatu/per kurjerį/per autobusų stotį (visoje Lietuvoje)
  • Saugumas – visos prekės siunčiamos tik registruotomis siuntomis, klientų asmeniniai duomenys neviešinami ir neplatinami.
  • Prieinamumas – galite bendrauti su mumis tokiu būdu, kuris Jums patogiausias: telefonu, elektroniniu paštu, gyvai (Vilniuje).


Iškilus bet kokiems klausimams, neaiškumams ar pageidavimams, visuomet galite kreiptis šiais kontaktais:

Tel.: 8 677 15440

El. paštu (nuimti laužtinius skliaustus, prieš siunčiant laišką): info [@] indenas.lt

Registruota VMI Individuali veikla

Išrašome sąskaitas faktūras.


Prekes galima apžiūrėti ir atsiimti, iš anksto susitarus dėl atvykimo laiko:   Jeruzalėje - Kviečių g. 4, Vilnius - fizinės parduotuvės nėra, tai tik atsiėmimo vieta.